Już niebawem kolejna edycja Festiwalu Kawy!

Październik, miesiąc jesienny, a co za tym idzie sprzyjający zaparzaniu gorących napoi, w tym roku minie nam wszystkim pod znakiem smaku i dobrej zabawy. Czeka nas to za sprawą wyśmienitej i aromatycznej kawy, wyjątkowej i pysznej herbaty oraz słodkiej i aksamitnej czekolady, które zgromadzimy w Łodzi, podczas Festiwalu Kawy. To właśnie w październiku bieżącego roku, będzie miała miejsce jego kolejna już, trzecia edycja.

Zaczynamy w pierwszy weekend miesiąca: od 04 do 06 października, kiedy to w Kawiarniach Festiwalowych będą na wszystkich czekały przede wszystkim dwa rodzaje kawy. Mocne i czarne jak węgiel espresso i delikatne (choć nie bez pazura) cappuccino będą do posmakowania za zaledwie 3 złote! Będzie można też spróbować, przygotowanych specjalnie na tę okazję, drinków na bazie kawy po 5 zł, a później wybrać najlepszą Kawiarnię Festiwalową, w sms’owym głosowaniu. W ten wyjątkowy weekend czeka na nas także duża porcja śmiechu, wymieszana ze znaczną dozą zabawy, a doprawiona szczyptą rywalizacji. Gwarantują to organizatorzy festiwalu, którzy przygotowują na tę okazję specjalną Grę Miejską. Te atrakcje zbliżają się do nas wielkimi krokami i możemy już zacząć ich wypatrywać. 

Ale czy to już wszystko co czeka na miłośników kawy? Czy dla tych, którzy nad zalety kawy przedkładają walory herbat, zabraknie na festiwalu miejsca? Ten rok jest wyjątkowy, ponieważ w kolejny weekend: od 11 do 13 października, zapewnimy dalszą zabawę i wyśmienite smaki, przedłużając festiwalową przygodę i rozszerzając ją o nowe elementy, podczas Festiwalu Kawy Herbaty i Czekolady. Najlepsi bariści z kraju i ze świata, szkolenia, dzięki którym każdy z odwiedzających będzie mógł podnieść swoją wiedzę, niezwykle widowiskowe zawody, mistrzostwa, pokazy i seminaria… to wszystko i znacznie więcej będzie czekało podczas Festiwalu Kawy Herbaty i Czekolady, w Centrum Konferencyjno – Wystawienniczym Międzynarodowych Targów Łódzkich

Październik coraz bliżej, Festiwal za pasem, przygotowania idą pełną parą.. Zapewniamy doskonałe smaki, rewelacyjny sposób na spędzenie wolnego czasu, a przede wszystkim świetną zabawę, bo to przecież najważniejsze. Zapraszamy! Profesjonalistów i amatorów; miłośników kawy, wielbicieli herbaty, zwolenników czekolady; mieszkańców łódzkiego i całej Polski. Wszystkich, którzy chcą miło i w doskonałej atmosferze spędzić czas.

Więcej informacji, program Festiwalu i informacje, podawane na bieżąco, znajdują się na stronie internetowej Festiwalu Kawy: http://festiwalkawylodz.pl/

Rate this post

Leave A Reply

Navigate