Festiwalowe Nowości

Najlepsze Espresso 5. Festiwalu Kawy

Byliście już w kawiarni Ka-Wia-Rnia? Jest w Łodzi od niedawna, ale zaczęła z przytupem! I miejsce w konkursie na Najlepsze Espresso 5. Festiwalu Kawy trafia właśnie do Ka-Wia-Rni! Serdecznie gratulujemy! II miejsce w konkursie zajęła kawiarnia Daleko Blisko III miejsce – Cukiernia Sowa. Wyjątkowo podczas tej edycji przyznaliśmy również IV miejsce w konkursie na Najlepsze Espresso, gdyż jakość kawy, która zdobyła czwarte miejsce była tak bliska podium, że uznaliśmy, że należy jej się wyróżnienie. Gratulacje dla kawiarni Przędza! Serdecznie gratulujemy wszystkim czterem kawiarniom, pozostałym kawiarniom dziękujemy za podjęcie wyzwania i życzymy powodzenia w przyszłym roku!

Najlepsza Kawiarnia 5. Festiwalu Kawy

W tym roku, wyjątkowo, w każdej kategorii przyznaliśmy cztery, a nie trzy nagrody. Dwa trzecie miejsca i czwarte, ale jakże zasłużone 🙂 Tytuł Najlepszej Kawiarni 5. Festiwal Kawy obroniła kawiarnia Montag, uzyskując ten tytuł drugi rok z rzędu. Serdecznie gratulujemy! Drugie miejsce uzyskała kawiarnia Przędza, będąc tym samym wyróżnioną w każdej kategorii! 🙂 Trzecie miejsce, ex aequo, uzyskały kawiarnia Tektura Kawa & Bistro iLokal! Serdecznie gratulujemy i ciekawi jesteśmy, dlaczego właśnie w tych miejscach czujecie się najlepiej? Zapraszamy na kawę i ciasto do wszystkich kawiarni festiwalowych, a w szczególności do tych wyróżnionych – warto sprawdzić, dlaczego wygrały w swoich kategoriach! 🙂

Najlepsza Kawiarnia Festiwalowa

Najlepszą Kawiarnią Festiwalową Festiwalu Kawy 2014 została kawiarnia Montag!! Serdecznie gratulujemy! Drugie miejsce – kawiarnia Jazzva, Trzecie miejsce – Owoce i Warzywa! Przypominamy – Najlepsze Espresso – Owoce i Warzywa! Najlepsze Cappuccino – Fresco Cafe! Zwycięzcę wśród głosujących na kawiarnię wylosujemy w dniu jutrzejszym.

Navigate